lv  ru  en

PAR MUMS    FILOZOFIJA    METODES    KOMANDA    APMĀCĪBAS    KONSULTĀCIJAS    ANKETAS    

ATSAUKSMES    IZCENOJUMI    KLIENTI    PARTNERI    DARBS    KONTAKTI    
Mūsu darbinieki ir pieredzējuši, zinoši konsultanti, kurus klienti pelnīti atzīst par uzticamiem padomdevējiem uzņēmējdarbībā. Mūsu komanda ir draudzīga, mēs daudz strādājam un zinām, ko vēlamies sasniegt. Ar katru gadu mūsu skaits pieaug. Pašlaik SIA BSM konsultanti strādā 22 konsultantu.

Mēs visi esam sekmīgi ieguvuši augstāko izglītību uzņēmējdarbības vadībā, ekonomikā vai citās ar uzņēmējdarbību saistītās specialitātēs un pārvaldām vairākas valodas (latviešu, krievu un angļu un/vai vācu).

Mūsu plašās zināšanas, apvienojumā ar pieredzi, analītiskajām spējām, radošu pieeju savam darbam un spēju nodibināt lielisku kontaktu ar klientu, palīdz mums veiksmīgi apzināt un realizēt mūsu klientu vēlmes.

 


Mūsu konsultantu zināšanas un profesionālās iemaņas kvalitātes nodrošināšanas jomā apliecina tādas starptautiski atzītas institūcijas kā Det Norske Veritas un Bureau Veritas, kurās apguvām attiecīgus apmācību kursus. Daudzi no mums ir studējuši vai praktizējušies Zviedrijā, Lielbritānijā, ASV, Kanādā un Vācijā.

Dažkārt nepieciešamās konsultācijas ir ļoti specifiskas, tādēļ SIA BSM konsultanti ir izveidota plaša datu bāze par konsultantiem, kurus iespējams pieaicināt šādu īpašu uzdevumu veikšanai.